تست pcr

تست PCR ویژه مسافرین پروازهای خارجی

با شیوع و همه گیر شدن ویروس کرونا در بسیاری از کشور‎های دنیا از جمله ایران، برخی از قوانین پرواز‎های داخلی و خارجی برای مسافران تغییر پیدا کرده است. بدین صورت که افرادی بخواهند از طریق پرواز به سایر کشور‎های دنیا سفر کنند، لازم است تا به همراه خود تست pcr کرونا را داشته باشند که البته نتیجه آن نیز منفی باشد. در صورت مثبت بودن تست کرونای بیمار، فرد اجازه‎ی خروج از کشور یا ورود از سایر کشور‎های دنیا به ایران را ندارد. علاوه بر آن مسئولین برای پرواز‎های داخلی نیز ارائه‎‌ی برگه نتیجه‎‌ی کرونا را مبنی بر منفی بودن آن، به مسافران ضروری کرده اند. شرکت‎‌های هواپیمایی افراد را موظف کردند تا قبل از پرواز، برگه تست کرونای خود را ارائه کرده و سپس سوار هواپیما شوند.

آزمایشگاه تشخیص طبی ، آسیب شناسی و ژنتیک رازی جزء آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان برای آزمایش تشخیص مولکولی COVID-19 مسافران برون مرزی، آماده ارایه خدمات مورد نیاز مسافران پرواز‌های خارجی و صدور برگه گزارش آزمایش کووید-19 در فرمت استاندارد و به زبان انگلیسی می‌باشد .

ایسنتاگرام ما را دنبال کنید.

مدارک لازم برای پذیرش آزمایش COVID-19 PCR ویژه مسافران پروازهای بین المللی:

  • کپی پاسپورت یا گذرنامه

  • تکمیل فرم مربوط به پذیرش

  • کپی پاسپورت یا گذرنامه

  • تکمیل فرم مربوط به پذیرش

توجه :

با توجه به زمان اعتبار نتیجه آزمایش (24 الی 72 ساعت با توجه به ایرلاین)، لطفاً زمان مراجعه به آزمایشگاه جهت انجام آزمایش ملکولی کووید-19 را با مشورت آژانس مسافرتی خود طوری انتخاب بفرمائید که در بازه یادشده نتیجه حاضر شود و از مراجعه زودتر از موعد برای انجام آزمایش خودداری کنید.